Dnevni Red
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevni Red

Forum posvecen bendu Dnevni Red
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Samo nesto kratko i o meni...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Grena (Dnevni Red)
Administrator
Administrator
Grena (Dnevni Red)


Male
Number of posts : 5
Age : 32
Location : Beocin, Srbija
Registration date : 2007-12-24

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:35 pm

PoZz ljudi,ja sam Bojan Gregurek i sviram bubnjeve sa ovom dvojicom(Barom i Blazom) Cool ! Rodjen sam 11.09.1991. u Novom Sadu! Kao mali voleo sam svasta da isprobavam,tako da sam poceo prvo fudbal da treniram,koji sam ubrzo prestao,posle sam se upisao na karate i opet prestao da treniram,jer se zaratilo davne '99.god,a posle me mrzelo da idem na treninge! I na kraju sam poceo da treniram judo koji sam trenirao oko 4-5 godina,mozda i vise...Posvadjao sam se sa trenerom i to sam napustio,onda sam upoznao Baru i zajedno poceli da slusamo Van Gogh,pa Azru,pa 'Corbu i tako...A u medjuvremenu sam ja poceo da pustam kosu,probusio uvo,sad imam 3 mindjuse u levom uvetu! Posle smo se ja i Bara nesto posvadjali i kad sam kupio bubnjeve poceo sam da sviram sa bendom koji se taka zvao ''Carnivora'',onda su oni nasli drugog bubnjara dok sam ja bio na moru i rako sam im da ja vise necu da sviram,neka oni sviraju sa njim! Onda smo se pomirili ja i Bara i poceli da sviramo...I tako smo svirali neko vreme,a sad smo se uozbiljili i poceli malo ozbiljnije da radimo,prvo je Bara kupio novu gitaru,pa ja nove bubnjeve i tako... A sto se tice muzickih pravaca...pa ovako,ja cenim sve muzicke pravce,sem turbo folka,jer to za mene nije muzika i kao sto Bara i ja kazemo "Muzika se svira pomocu muzickih instrumenata,a ne pomocu kompa"! Slusam i rock i pank i metal i hard rock i tako to...! Naravno nisu svi ljudi isti,ima fensera sa kojima sam je skroz ok i nikad se nismo svadjali,a tako ima i onih napucanih fensera koji misle da su najbolji na svetu,e takvi me jako nerviraju!!! Ima ljudi koji jednostavno nece da razumeju necije misljenje,jer misle da su samo oni u pravu i takve ljude se netrudim ni da razumem ni da ulazim u bilo kakve odnose sa takvim ljudima! Inace sam jako komunikativna osoba i druzeljubiva Smile ! Toliko o meni,PoZz i vidimo se na nekoj nasoj svirci!!!
lol! cheers cheers cheers lol!
Back to top Go down
B@R@(Dnevni Red)
Administrator
Administrator
B@R@(Dnevni Red)


Number of posts : 77
Registration date : 2008-01-07

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 1:36 pm

RATNICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Grena (Dnevni Red)
Administrator
Administrator
Grena (Dnevni Red)


Male
Number of posts : 5
Age : 32
Location : Beocin, Srbija
Registration date : 2007-12-24

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:15 pm

Jel to djoko lol! ??? heheh
Dje si ratniche!!!
Back to top Go down
B@R@(Dnevni Red)
Administrator
Administrator
B@R@(Dnevni Red)


Number of posts : 77
Registration date : 2008-01-07

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:23 pm

BUDALOOOOOO !!!!!!!
NEVJERNIČE!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Blaza (Dnevni Red)
Administrator
Administrator
Blaza (Dnevni Red)


Number of posts : 79
Registration date : 2008-01-08

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:16 pm

DJE SI RATNCE!!!
Back to top Go down
B@R@(Dnevni Red)
Administrator
Administrator
B@R@(Dnevni Red)


Number of posts : 77
Registration date : 2008-01-07

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 12:00 am

Nismo mi budale, ne ne!!
Back to top Go down
Ascendo_tuum

Ascendo_tuum


Male
Number of posts : 19
Age : 33
Location : Sirig,Srbija
Registration date : 2008-01-17

Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 2:00 am

ma ne
Back to top Go down
Sponsored content





Samo nesto kratko i o meni... Empty
PostSubject: Re: Samo nesto kratko i o meni...   Samo nesto kratko i o meni... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Samo nesto kratko i o meni...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dnevni Red :: Dnevni Red - Sve o Bendu :: Bojan Gregurek (Grena)-
Jump to: